Csatlakozzon a Kamarai Védnöki Tábla rendszerhez | Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

<< 2018 Június >>
1819202122

Csatlakozzon a Kamarai Védnöki Tábla rendszerhez

Szerző: Horváth-Béni Szilvia | 2018. május 23.

Felhívás vendéglátóhelyek részére!

A három Balaton-parti megye – Veszprém, Somogy, Zala – kereskedelmi és iparkamarái 2002 óta működtetik a három megyében és a Balaton Kiemelt Üdülőkörzetben található vendéglátóhelyek minősítésére szolgáló Kamarai Védnöki Tábla rendszert, amelyben jelenleg 120 minősített, kiváló szolgáltatást nyújtó vendéglátóhely működik.

A Kamarai Védnöki Tábla célja a korrekt, színvonalas, valóban vendégmarasztaló vendéglátóhelyek szakmai elismerése és népszerűsítése. A Védnöki Táblák a Somogyi, a Veszprém és Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által megbízott minősítő szakértők értékelései alapján kerülnek átadásra. A már minősített vendéglátóhelyek 3 évente utóminősítésen esnek át.

Jelentkezni az alábbi vendéglátóhely kategóriákban lehetséges:

• melegkonyhás vendéglátó üzlet (étterem),
  • cukrászda,
  • kávéház és koktélbár.

A minősítésben való részvétel önkéntes, feltétele a kamarának megküldött adatlap, nyilatkozat és az önminősítő lap visszaküldése. A dokumentumok és a minősítési szempontok letölthetők a kamara honlapjáról vagy a www.vednokitabla.hu oldalról.

Jelentkezési határidő: 2018. június 29.

Az elnyert védnöki tábla és oklevél széles sajtónyilvánosság biztosítása mellett ünnepélyes keretek között kerül átadásra.

További információ:

Horváth-Béni Szilvia