TOP 100+200 Veszprém megye 2017 | Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

202122232426

TOP 100+200 Veszprém megye 2017

2017. november 8.

Ünnepélyes keretek között mutatták be a NAV Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatósága, a Központi Statisztikai Hivatal, a Napló és a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara együttműködésében elkészült TOP 100+200 kiadványt.

A bemutató rendezvényen a gazdasági tájékoztatók és céges bemutatkozások mellett az Év Vállalkozása díjak és a Kutatás-Fejlesztési és Innovációs Díj átadására is sor került.

2017. november 8-án tartották a megye legnagyobb gazdasági rendezvényét, a TOP 100+200 kiadvány bemutatót Veszprémben, a kamara székházában.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, a NAV Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatósága, a Központi Statisztikai Hivatal és a Napló együttműködésében 11. alkalommal elkészült kiadvány magyar és angolnyelven mutatja be Veszprém megye 2016. évi gazdasági eredményeit és a TOP 300 vállalkozás listáját.

Freid Mónika (KSH)

(fotó: vehir.hu)

A bemutató ünnepségen dr. Somogyi Istvánné főtitkár köszöntőjét követően Freid Mónika, a Központi Statisztikai Hivatal enökhelyettese, dr. Markovszky György, a kamara elnöke, valamint Dégi Zoltán, a NAV Veszprém Megyei Adó- és Vámigazgatóságának igazgatója tartottak részletes tájékoztató előadásokat a megye gazdaságáról, valamint a legnagyobb 300 megyei vállalkozás eredményeiről.

A rendezvényen a G-N-SZ Tervező Kft. (Nemesvámos) és Tóth Béla egyéni vállalkozó (Fék Üzletház és Étterem, Balatonakali) rövidfilmes bemutatkozójára is sor került, majd a jelenlévők között a Napló képviseletében Vezér Dávid regionális értékesítő vezető sorsolt ki egy 500.000 Ft értékű hirdetési vouchert.

Díjazottak:

Germán Szabolcs (Csatári Plast Kft.), Sári Lajos (Transmoduls Kft.), Hodács László és Veisz József (MTD Hungária Kft.)

(fotó: veol.hu)

A szervezők idén is díjazták a kiemelkedő eredményeket produkáló vállalkozásokat. A Napló és a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által alapított "Az Év Vállalkozása" díjat nagyvállalati kategóriában a nemesvámosi MTD Hungária Kft., kisvállalati kategóriában pedig a szintén nemesvámosi székhelyű Csatári Plast Kft. kapta. A Pannon Egyetem és a kamara által alapított "Kutatás-Fejlesztési és Innovációs Díjat" 2017-ben a veszprémi Transmoduls Kft. részére ítélték oda.

A 2017. évi TOP 100+200 kiadvány a kamaránál ingyenesen beszerezhető.

A rendezvényen elhangzott előadások anyagai letölthetők az alábbi linkeken.