Üdvözöljük a

Megválasztott küldöttek | Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

honlapján!

-

Országos rendezvénynaptár

<< 2017 Október >>
KeSzeCsüSzoVa
      1
2345678
9101112131415
161718192122
23242526272829
3031     

Megválasztott küldöttek

2016. szeptember 5.

Ipari Tagozat:

 

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Ipari Tagozatának 2016. szeptember 5-én tartott küldöttválasztó tagozati ülésén az alábbi 32 fő küldött megválasztására került sor:

 

  Küldött neve: Képviselt vállalkozás:
1. Boross Ottó Vemév-Szer Kft.
2. Bulyáki István Bourns Kft.
3. Csatári László Csatári Plast Kft.
4. Csuri Lajos ifj. Csavária Kft.
5. Dr. Blazsek István Nitrogénművek Zrt.
6. Dr. Simon Attila Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
7. Fonyódi Levente Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.
8. Gellén László Poppe+Potthoff Hungária Kft.
9. Gerecs József Kazamata-Bau Kft.
10. Gergely Gyula G-N-Sz Kft.
11. Hédl Sándor Bakony Elektronika Kft.
12. Hodács László MTD Hungária Kft.
13. Jürgen Chrobak Pepperl + Fuchs Kft.
14. Kovács Judit Hajtó-Mű Kft.
15. Laczkó-Tóth Gergely Kókai Tömítéstechnikai Kft.
16. Lautner József Ajkai Elektronikai Kft.
17. Lippert Róbert Alap Európa Kft.
18. Maár Márton Transmoduls Kft.
19. Makaró József Win-Pres Kft.
20. Mogyorósi Tamás Alap Inspektor Kft.
21. Mustó Gyula nass magnet Hungária Kft.
22. Nagy Pál Jákófa Kft.
23. Pap Gyula Elekthermax Kft.
24. Pápai Tamás Continental Automotive Hungary Kft.
25. Sólyom Károly Za-Sa Kft.
26. Szathmáry Attila OOK-Press Kft .
27. Tavaszi István AE-Plasztik Zrt.
28. Tornai Tamás Somló Holding Kft.
29. Tóth Nóra Szatunaplex Kft.
30. Trümper Gerald Rhodius Magyarország Kft.
31. Varga László Bakonyerdő Zrt.
32. Zentai Tibor Vesz-Mont 2000 Kft.

 

 

Szolgáltató és Vendéglátó Tagozat:

 

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Szolgáltató és Vendéglátó Tagozatának 2016. szeptember 5-én tartott küldöttválasztó tagozati ülésén az alábbi 31 fő küldött megválasztására került sor:

 

  Küldött neve: Képviselt vállalkozás:
1. Barták Péter Pannon Lapok Társasága Kft.
2. Bati János Vesz-Pannon Média Kft.
3. Békefi József Skicc Reklámstúdió Kft.
4. Bezzeg József Hasik Kft.
5. Birincsik Albert Bemind Kft.
6. Dr. Markovszky György Realit Zrt.
7. Dr. Szépvölgyi Ákos KDRIÜ Nonprofit Kft.
8. Dr. Villányi Tivadar Kinizsi Bank Zrt.
9. Ferenczy Gábor Pro Veszprém Kft.
10. Horváth György Horváth És Társai Kft.
11. Károly Tamás Club Tihany Zrt.
12. Kiss Mária Tömpe és Társa Kft.
13. Lovasi Árpád Lovasi és Társai Tourist Kft.
14. Márkus László Betekints Kft.
15. Mayer Gyula Amazing Kft.
16. Nagy Gábor I.D.S. Kft.
17. Németh Ágnes Straudit Kft.
18. Neubauer Sándorné Villa Medici Kft.
19. Pató Sándor Silver Frog Kft.
20. Perger József Bakony Gaszt Zrt.
21. Petróczi Péter DMS Solutions Kft.
22. Pichner Péter Macrotel Kft.
23. Rádóczy Andrea Silver Invest Kft.
24. Reisinger Győző Locargo Kft.
25. Schőnig Gábor egyéni vállalkozó
26. Somogyi László Probio Zrt.
27. Szalczinger János Allegro Cafe Kft.
28. Szeli Sándor Gourmandia Kft.
29. Szijártó Csaba Kenese Marina-Port Zrt.
30. Vágó Péter Kurzus Kft.
31. Vágóné Somogyi Ágnes Studyum Kft.

 

 

Kereskedelmi Tagozat:

 

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Kereskedelmi Tagozatának 2016. szeptember 6-án tartott küldöttválasztó tagozati ülésén az alábbi 21 fő küldött megválasztására került sor:

 

  Küldött neve: Képviselt vállalkozás:
1. Balhási József 10 X Bt.
2. Bogdán József Polus Coop Zrt.
3. Csermely Ákos Csermely és Társa Kft.
4. Dr. Ruszyn-Sáry Adrienn Elmolight Bt.
5. Dr. Szücs László Interaktív Bt.
6. Farkas Károly Készenlét Zrt.
7. Horváth Géza Hadnagy és Társa Kft.
8. Hurtony Miklós Tapolca Coop Zrt.
9. Kerekes Attila Komfort-Bázis Kft.
10. Lévai Gábor Fa-Centrum Kft.
11. Markovics Gáspár Észak-Balatoni Zrt.
12. Meinczinger Márton egyéni vállalkozó
13. Nemes Zsolt Balatonvidéki Zrt.
14. Perger Vilmos Perger és Társai Kft.
15. Piller Róbert Pillerpék Kft.
16. Polyák Sándor Pol-S Kft.
17. Simon Richárd Sarvaly Zrt.
18. Szalay István Mont-Trade 21 Kft.
19. Taferner Józsefné Zirc-Coop  Zrt.
20. Tóth Béla egyéni vállalkozó
21. Verebélyiné Krucsil Katalin Pápa és Vidéke Áfész

 

 

Kézműves Tagozat:

 

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Kézműves Tagozatának 2016. szeptember 6-án tartott küldöttválasztó tagozati ülésén az alábbi 16 fő küldött megválasztására került sor:

 

  Küldött neve: Képviselt vállalkozás:
1. Csizmadia László egyéni vállalkozó
2. Csóka István Alu-Panel Kft.
3. Eigner János  egyéni vállalkozó
4. Enyingi Mihály egyéni vállalkozó
5. Gelencsér Ferenc egyéni vállalkozó
6. Kertai Iván egyéni vállalkozó
7. Kopeller Ferenc Enta-Therm Kft.
8. Kovács József Pápai Asztalos Kft.
9. Kövécs Lajos Köszer Épitőipari Kft.
10. Nardai Károly egyéni vállalkozó
11. Papp Iván Kor-Szer Bt.
12. Piltman Miklós egyéni vállalkozó
13. Pölczmann István egyéni vállalkozó
14. Rák Károly egyéni vállalkozó
15. Tatai Lajos Tatex 99 Bt.
16. Tóth István Méretes Szabó Kft.